Adobe Premiere Pro CC 2020 İle Para Kazanın (Sürekli Güncel) – Cours Udemy gratuitsÉditeur : Celil Yazıcı

Durée du cours :

->

Langue du cours : turc

La description

Hobi olarak video düzenleme programları uğraştınız ve şuana kadar kendini tekrarlayan bir çok Premiere Pro eğitimi izlediniz. Sürekli Programın arayüz tanıtımları ve sektörde en çok bilinen efektleri yaptınız durdunuz. Gerçekten video düzenleme bu muydu? Bu eğitim videolarının içinde klasikleşen anlatımlardan uzan sürekli video güncellemesi gelen ve size ekstra gelir sağlayacak bir video serisi ile karşınızdayım.

2010 yılından itibaren Profesyonel olarak video kurgu ve düzenleme konularında çalıştım. Bu sektör hakkında oldukça değerli bilgiler edindim. Bu video içeriklerinde de bu bilgileri sizinle paylaşacağım. Paylaşım yaparken oldukça şeffaf ve detaylı olmaya özen gösteriyorum. Sadece yüzeysel Premiere Pro anlatmayıp kamera tekniklerinden ve özelliklerinden bunun Premiere pro ‘ya etkisinden, kullanılan codec’lerin tiplerine ve yüzlerce Premiere Pro Püf noktalarını da bu videolar da bulabileceksiniz.

lire plus  Apprenez Java à partir de zéro | [LQ] - Cours Udemy gratuits

Sa vidéo birbirinden bağımsız ve videolar çok detaylı işlenmekte. Bu başlangıçta çok bilgi yağmuruna maruz kalmanız demek ama birtakım şeyleri anlamasanız dahi dinleyin daha sonra farklı bir konuda beyniniz bunları birleştirip öğrenme sürecinize faydalı olacaktır.Telecharger ici

Laisser un commentaire

Aller au contenu principal